Mazie kredīti

Dažreiz cilvēki pat ar ietaupījumiem nebaltai dienai nespēj savilkt galus. Kad tas atgadās cilvēkiem ar nelieliem, bet fiksētiem ienākumiem, mazie kredīti ir kā svaiga gaisa elpa.

Eksistē daudzu veidu kredīti – ilgtermiņa, īstermiņa, overdrafti. Parasti aizdevuma sabiedrības tāpat kā bankas, pirms izsniegt kredītu, prasa iesniegt izziņu no darba vietas, nodrošināt ķīlu vai galvojumu.

Tomēr daži cilvēki nevar uzrādīt nepieciešamos dokumentus, nav ķīlas, ko piedāvāt, un nav galvotāja. Tādējādi viņi nespēj izmantot šādus piedāvājumus. Šādiem cilvēkiem vienīgā iespēja ir ātrais kredīts – neliels aizdevums skaidrā naudā.

Lai būtu pieejami mazie kredīti, nav nepieciešama izziņa no darba vietas vai nodrošinājums. Naudu izsniedz īstermiņā, un procentus par mazā kredīta izmantošanu jāmaksā tikai termiņa beigās. Ņemot vērā šādu iespēju, lielākā daļa cilvēku ņem 25-200 latu mazu kredītu laikposmā no 14 līdz 31 dienai.

Protams, lai būtu pieejami mazie kredīti, klientam jāatbilst noteiktām prasībām. Piemēram, uzņēmums SMScredit.lv mazos kredītus piedāvā personām, kuras ir sasniegušas 20 gadu vecumu un nav pārkāpušas aizdevumu saistības citās finanšu iestādēs.

· CSS